HIZLI KARGO! Tüm siparişleriniz 3 gün içerisinde kargoya verilir.

Search

Siparişim Nerede?

Siparişinizin nerede olduğunu sipariş takibi sayfasından ya da tarafınıza SMS ve e-posta ile iletilen sipariş takip numarasından öğrenebilirsiniz.

İnternet Üzerinden Satın Aldığım Bir Ürünü Nasıl Değiştirebilirim veya İade Edebilirim?

Üründen memnun kalmadıysanız ya da bedeni olmadıysa teslim sonrasındaki 7 gün içinde değişim / iade hakkınız mevcuttur. Kargo ücretini tarafımıza yansıtarak (karşı ödemeli olarak) en yakın Aras Kargo şubesine ürününüzü fatura üzerindeki adrese faturası ile birlikte göndermeniz yeterli olacaktır. Değişim yapıldıktan sonra size geri gönderilirken 25 ₺ kargo ücreti tarafınıza yansıtılarak gönderilecektir. Ücreti teslim alırken ödeyeceksiniz. İadelerde ise yine 25 ₺ kargo ücreti iadenizden kesilmektedir.

Siparişimi İptal Edebilir Miyim veya Değiştirebilir Miyim?

Siparişinizde özelleştirmeler yapmadıysanız (boy uzunluğu, nakış işleme, logo basımı vb) ve kargoya verilmedi ise siparişinizi iptal edebilir veya değiştirebilirsiniz.

Promosyon veya İndirim kodum Var. İnternet Üzerinden Alışverişte Nasıl Kullanabilirim?

Sepet sayfasında indirim kodunuzu girebileceğiniz alan bulunmaktadır. Bu bölüme indirim kodu eklediğinizde indiriminiz sepet tutarına yansımış olacaktır.

Teslimat Türleri Nelerdir?

Dilerseniz şirketimizin merkez adresine gelip siparişiniz hazırlandığında teslim alabilirsiniz. Mevcut kargo ve kurye anlaşmalarımız ile amacımız ürünün en hızlı şekilde tarafınıza ulaşmasıdır. Bu anlaşmalarımızda değişiklik hakkı şirketimize aittir.

Satın Aldığım Ürünlerin Ödemesini Nasıl Yapabilirim?

Ödemenizi EFT / Havale ya da Kredi Kartı ile yapabilirsiniz.

Beğendiğim Bir Ürünü Ayırtabilir Miyim?

Online sistemimizde ayırma özelliği mevcut değildir, ancak üretici olduğumuz için elimizde ham madde olduğu takdirde hızlı bir şekilde üretimini yapıp tarafınıza ulaştırabiliriz.

İstediğim Bedeni veya Rengi Bulamıyorum. Ne Yapmalıyım?

İstediğiniz beden veya renk farketmeksizin tarafımıza talepte bulunabilirsiniz. LAME üretici bir firma olması nedeniyle tüm taleplerinizi karşılayabilmektedir.

Siparişimdeki Tüm Ürünleri Almadım. Ne Yapmalıyım?

Tarafımıza bildirdikten sonra gerekli inceleme başlatılır. Kargo hazırladığımız alandaki kamera görüntüleri incelenip haklı olmanız halinde eksik olan ürünün tarafınıza en hızlı şekilde ulaştırılması sağlanır.

Alışveriş Sepetine Eklenen Ürünler Otomatik Olarak Rezerve Mi Ediliyor?

Ödemesi tamamlandığı andan itibaren rezerve olur aksi halde sonradan ödeme yaptığınızda ürün tekrardan üretildiğinde gönderilir. Üretim süresi maksimum 7 iş günüdür.

Yurtdışından Alışveriş Yapabilir Miyim?

Evet yapabilirsiniz, TNT Kargo firması ile tarafınıza ürünleriniz kargo ücreti tarafınıza ait olmak üzere gönderilmektedir.

Satın Alım Sonrası Adresimi Değiştirebilir Miyim?

Siparişiniz kargoya verilmedi ise değiştirebilirsiniz, eğer verildi ise kargo şirketi ile görüşüp yönlendirme konusunda talepte bulunabilirsiniz.

Faturam Alışverişimle Birlikte Mi Gönderilecek?

Evet, faturanız siparişiniz ile birlikte tarafınıza iletilecektir. E-fatura mükellefi iseniz firmanıza mail olarak iletebiliriz.

Üste Çık
Product has been added to your cart